Waarom wordt er een afkeer van regularisatie gescherpt?
EU heeft
sterkste economie van de wereld,
4,324,782 km² groot, en telt maar ruim
499,794,855 inwoners.
Tijd voor een serieuze democratie, tolerantie en multiculturalisme, in plaats van oppervlakkigheid en decoraties. Een gewone decoratie zoals de 'gematigde islam' van de Arabische schiereiland (3,000,000 km²/~77,983,936 inwoners), daar hebben we niet veel aan.
In seculiere Saoedi-Arabië is er geen sprake van sharia in de economie en politiek. Een deel van sharia-strafrecht wordt daar af en toe toegepast op arme mensen van buitenlandse (Oostaziatische) afkomst indien ze betrapt worden met drugs, diefstal of illegale seksualiteit, maar de anderen mogen probleemloos Oost-Europese en Oostaziatische jonge meisjes importeren, ze mogen wel miljarden petrodollars (absolute recht van de armen) stelen, en veel geld met
verboden rente in de Amerikaanse banken beleggen. Geen westerse muziek/film in de openbare ruimte, maar Amerikaanse/Britse en nu Franse (in UAE) militaire basissen zijn meer dan welkom, ja ja geen probleem, zolang ze maar ervoor zorgen dat Jamal Abdennasser/Saddam Hussain of Hamas/Khomeini niet aan de macht komen!
Wilt daar iemand een echte sharia? Dan is hij ofwel terrorist ofwel extremist moslimfundamentalist. Wilt iemand echte democratie (noch echte noch nep-sharia), dan krijgt hij een stempel "Atheïst" en wordt het volk tegen deze arme 'extremistische' of 'democratische' moslim opgezet.
De islam of secularisering die ze daar willen, is een islam of een seculariteit waarvoor de definitie
"Die islam/secularisme... ist das Opium des Volkes" toereikend is.
Stabiliteit is ook gevaarlijk, dus extremisten en liberalen creëren, en verder de regering steunen om deze aan te pakken is een imperialistische methodiek die daar al jaren het standaard spel is.
In principe zouden de moslimimmigranten daar voor hun brood gaan werken, maar eens ze daar aankomen zouden ze misschien horen dat hun land nooit door Bahrein/Qatar/S.A werd gekoloniseerd !! : -?
Dat klopt, ik kan hier EU niet met Arabië vergelijken, omdat deze laatste geen kolonies heeft, ze zijn zelf kolonie van de VS, en bovendien is er veel woestijn (onbewoonbaar) in dat land, plus het feit dat EU een sterke economie heeft.
EU (4,324,782 km² /~499,794,855 inwoners)
Arabië (3,000,000 km²/~77,983,936 inwoners)
Laten we maar vergelijken met het kleine landje Bangladesh.
De volksrepubliek Bangladesh (147,570 km²/~162,221,000 inwoners)
De heer Filip Dewinter over "Illegaliteit niet belonen!"
http://www.youtube.com/watch?v=nV3C3KwxXcU
Is dat echt nodig om maar een paar 'tienduizenden illegalen' ? 8 -O
Verkopen wij hier tickets voor een tenniswedstrijd ofzo? : -roll: