Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fozzie
U liegt en u weet het.
|
Neen, u liegt als u beweert dat het Vaticaan zich tegen de decriminalisering van holebi's verzet. Dat het Vaticaan niet genoeg doet en haar stem niet luid genoeg laat horen, dat is wel een terechte kritiek, maar hetzelfde kan gezegd worden van de Europese landen.
Citaat:
Hoeveel resoluties, e.d. hebben de EU-landen mee ondersteund, ervoor gestemd of zelf ingediend om homoseksualiteit te decriminaliseren? Allemaal ondersteund, een paar zelf ingediend.
Hoeveel heeft het Vatikaan er ondersteund, er voor gestemd of zelf ingediend? Geen enkele, enkel verklaringen vol leugens waarom ze de resoluties niet steunen.
|
Het aantal resoluties dat de EU-landen mee steunden? Eentje, eigenlijk, die Braziliaanse resolutie uit 2003. En het is nooit tot een stemming gekomen, zonder enig bezwaar van de Europese landen is die resolutie een stille dood gestorven. Trouwens, sinds wanneer staat steun voor de decriminalisering van holebi's gelijk aan elke tekst in die zin ondertekenen? Het Vaticaan kon zich niet vinden in begrippen als "gender identiteit" en koos voor een eigen verklaring, maar moeten zij daarvoor zo verketterd worden?
Citaat:
Juist ze moeten eerst hier (of in een ambassade ter plaatse) raken, maar als ze hier raken krijgen ze wel politiek asiel.
|
En hoeveel asielaanvragen van homoseksuele vluchtelingen zijn er al afgewezen? Ik denk dat ik het niet wil weten...
__________________
Het ogenblik nadert, waarop grote beslissingen moeten worden genomen. Tegenover Europa staat een monsterverbond van sleur, onwetendheid, zelfzucht, verouderd nationalisme en volgzaamheid aan buitenlandse instructies.
De tegenstanders maken zich klaar voor de strijd. Sommigen kunnen wij overtuigen, anderen moeten wij verslaan; dat is het, waartoe wij mannen en vrouwen van onze volken oproepen.
Tezamen zullen wij overwinnen.
Laatst gewijzigd door Geert C : 13 augustus 2009 om 00:27.
|