Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Preuße
Pijnlijk correct! In het geval van de ex-zangers "Yasmine" (Hilde Rens) heeft het slechte zijn slag op nagenoeg uitstekende manier thuis gehaald. Dit arme schepsel leefde in staat van doodzonde, stierf door de doodzonde (zelfmoord) en werd intussen gecremeerd. Vergeet het niet, dat is hoe het slechte alle mensen wilt hebben: dood en verbrand. Haar ziel werd vernietigd, zij verloochende God en werd dan ook zoals het rijpe fruit door de duivel geoogst. Het wilt dat kinderen homo's worden zodat ze ergens creperen aan aids of zelfmoord plegen in een achtersteegje. Dood in een container naast heroïne-naalden. Dat is het lot van de zondige mens die weigert God te erkennen in alle dingen.
|
1: De ziel bestaat niet (indien jij het tegendeel beweerd, wat is de definitie van een ziel? Hoe test je op het bestaan van een ziel?)
2: God bestaat niet
3: De duivel evenmin
4: Wat zijn de hoofdzondes & waarom zijn het zondes?
Weet je, ik weiger gewoon te geloven dat iemand dit met een serieux gezicht kan beweren, mijn verstand kan zo'n archaisch denken gewoon niet bevatten.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lamenielachen
politiek België lijkt meer op een inktvis met veel grabbelende armen in de staatskas en inkt spuitend omdat niemand het zou zien.
|
Stephen F. Roberts: "...I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do. When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."