Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox
Neen, vaccinaties bijvoorbeeld, die hebben ervoor gezorgd dat Afrika en arm azië qua populatie uit de voegen barst.
En als moeder natuur vind dat het lichaam niet vruchtbaar genoeg is om op natuurlijke wijze kinderen te krijgen, moet je het ook niet gaan forceren. Adoptie is voldoende alternatief om een kinderwens te voldoen.
|
De situatie van die jonge Belgische vrouw zou wel zo zijn dat de zwangerschap op natuurlijke wijze werd afgerond, aangezien de medici het haar hebben afgeraden, en ze op eigen houtje zich zou hebben laten bevruchten met donorzaad.
Toch een groot verschil met die 65-jarige vrouwen die -natuurlijk- onvruchtbaar zijn geworden, maar door allerlei hormonenkuren, EN door inplanting van een donoreicel en -zaad, zwanger werden.
__________________
De welvaart en de beschaving van een maatschappij houdt op te bestaan vanaf het moment dat de Koningen verjaagd worden. Zie RUSLAND, CHINA, Roemenië, Cambodja, Iran, en nog zoveel andere landen.
|