Los bericht bekijken
Oud 18 augustus 2009, 14:29   #53
abou Anis
Minister-President
 
Geregistreerd: 2 augustus 2006
Berichten: 4.786
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door porpo Bekijk bericht
Beste collega, zie:


Dat hebt ik nergens beweerd:



Bericht 2 heeft geen betekenis zonder bericht 1 (interview met Jonathan Israel). Bericht 2 is een reactie op de vraag of religie verslagen kan worden, en helemaal niets over:

EN ABSOLUUT NIETS OVER:


U bent dus echt niet mee in deze thread, en het ergste is dat u niet wilt toegeven.

Uiteindelijk is het zo dat het al dat niet begrijpen van bericht 2 hier echt niet van belang is. Wat belangrijk is, is dat u hier iets bijdraagt over het verslagen van de religie, en de positie van het atheïsme in het westen. U hoeft niet toe te geven want ik heb al gemerkt dat het moeilijk gaat.
U mag best insinueren dat ik een dommerik ben hoor. Dat neemt echter niet weg dat u schreef wat u schreef.

Over het al dan niet verslagen zijn van religie? Natuurlijk is religie nog niet verslagen in het westen. En voor veel mensen is atheïsme inderdaad nog steeds een vies woord. Valt daar meer over te zeggen?
abou Anis is offline   Met citaat antwoorden