Los bericht bekijken
Oud 5 september 2009, 13:48   #35
eno2
Banneling
 
 
Geregistreerd: 4 juni 2004
Locatie: onder mijn wijnstok en vijgenboom
Berichten: 78.216
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Nee, eens je de wet hebt overtreden, en andere heb schade berokkend moet je ook al je rechten op inspraak verliezen.
Het is daarna aan de gemeenschap waarvan je een lid schade heb berokkend om te bepalen wat er met jou moet gebeuren.

Wie als Belg in China een misdaad begaat, moet aanvaarden dat de Chinese gemeenschap bepaald wat er met jou gebeurd.
Wie als Belg een misdaad in België begaat, moet maar aanvaarden dat de Belgische gemeenschap de norm van straf bepaald.

Wat justitie nu wil doen, is helemaal geen ramp.
Het gaat zelfs niet over een grote afstand.
Binnen Frankrijk en Duitsland moet men vaak grotere afstanden afleggen om een gevangene te gaan bezoeken binnen eigen landsgrenzen dan ooit mogelijk is binnen de Benelux.

Het is een schending van eenieders burgerrecht, ten gevolge van wanbeleid bij justitie.





Het Belgische en Nederlandse gevangeniswezen zou reeds lang één moeten zijn geweest en de normen van het Chinese of Marokkaanse gevangeniswezen moeten hanteren. Onze Allochtone Belgen zouden dan wel wat braver zijn.
Laat onze misdadigers dan meteen ook in het buitenland berechten, dan hebben we helemaal geen dure justitie meer nodig. Die is trouwens steeds verder naar de bodem aan het zakken.

Laatst gewijzigd door eno2 : 5 september 2009 om 13:49.
eno2 is offline   Met citaat antwoorden