Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kallikles
Dat is natuurlijk idioot. Japan stond op het punt te capituleren. De bedoeling was alleen van de Sovjet-Unie schrik aan te jagen. Alleen daarvoor werden wetens en willens honderdduizenden mensen de dood ingejaagd. Zo ziek was de "progressieve" Rooseveltadministratie.
|
Truman, Kollikles, het was President Truman, hoe dikwijls moeten we herhalen dat Truman de opdracht gegeven heeft de A-bom te droppen, en dat de code die hij kreeg toen het de eerste keer al lukte, "it's a boy" was.
En, hoe denk U dat de Sovjet troepen tot aan de noordzee hadden gekomen, indien niet gestopt door de combinatie van VS/UK troepen in Europa en de 2 atoombommen op Japan?
Met een bloem in de hand en een stuk chocolade. Vodka uitdelend en al zingend de glorie van de Sovjets bejubelend.