Los bericht bekijken
Oud 11 september 2009, 13:58   #48
Sammael
Gouverneur
 
Geregistreerd: 3 mei 2007
Berichten: 1.310
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede Bekijk bericht
De Vlaamse oppasmoeder die in België in opspraak is geraakt vanwege haar Nazi-symphatieën opvattingen, is uit het Vlaams Belang gezet. De vrouw en haar echtgenoot waren lid van de partij, maar het bestuur heeft hen geroyeerd.
http://www.nos.nl/nosjournaal/artike...langgezet.html

Het VB moet op de hoogte zijn geweest van die bizarre politieke voorkeuren, maar pas nu na dit incident gooit de partij deze vrouw eruit.

Ik neem aan dat een onthaalmoeder die wordt erkend door K&G beter gescreend en gecontroleerd wordt dan willekeurig partijlid nr. 1.487.

Uw logica doortrekkend, moet K&G dus ook op de hoogte geweest zijn van die bizarre politieke voorkeuren toen ze haar erkenden.

Bijgevolg kan, steeds uw logica doortrekkend, het afpakken van die erkenning onmogelijk gemotiveerd zijn door die politieke voorkeuren.

Het doet mij plezier dat u alvast minstens impliciet vindt dat het louter hebben van een bepaalde (niet te aanvaarden en zelfs te verwerpen) mening, geen reden is om iemand te beletten zijn beroep uit te oefenen.

Laatst gewijzigd door Sammael : 11 september 2009 om 13:59.
Sammael is offline   Met citaat antwoorden