Neen niet op het arrest van Gent. Wel op de pipo's die onder leiding van ene G.V. uit Gent er na 1 jaar nog niet ingeslaagd zijn om het alimentatiefonds operationeel te krijgen.
Nochtans toen ze er over spraken gingen ze het eens in orde brengen op zijn paars.
Maar de wet is 1 jaar geleden gestemd en er is niks van terecht gekomen.
Ah dat spreekt van zelf. Ze hadden teveel werk met het maken en schrijven van wetten om politieke partijen aan te kunnen klagen en te laten veroordelen, ze moesten nog wetten maken en schrijven om politieke partijen hun geld af te pakken, ze moesten nog eerst mensen die weigeren Belg te worden stemrecht geven,
Maar de vrouwen en het alimenatiefonds.... pffff die mogen wachten.
Paars is dus werkelijk een knoeiboel.
__________________
IK betaal 6.570,00 euro per jaar aan Wallonië en dit al meer dan 20 jaar.... Dat is 131.400 euro in totaal....of in oude franken... 5.300.662 fr. HET IS STILAAN GENOEG GEWEEST! Als ik nog 20 jaar verder werk dan betaal ik nog eens 131.400 euro. In totaal zou dat dan 262.800 euro of 10.616.857 oude franken zijn.
PEOPLE WHO WANT TO BAN HATE SPEECH, JUST HATE SPEECH. VRIJE MENINGSUITING !!!
|