Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre
Die laatste uitspraak laat ik voor uw rekening maar het racisme is bij N-SA overduidelijk aanwezig. In wollige termen verpakt op hun site en bij even doorvragen bij alle N-SA-ers hier op het forum.
|
U bent dus duidelijk van kwade wil. U liegt er maar op los. N-SA kant zich net tegen racisme omdat het differentialisme verdedigt!
Citaat:
Dat lijkt me sterk. Ik wil u wel een voorbeeld geven van wat ik bedoel:
Als N-SA-ers zeggen dat ze alleen met blanke, zuivere Vlamingen een maatschappij willen opbouwen is dat op zich al duidelijk genoeg. Maar dan komen de vragen: Wat gaat er gebeuren met de niet blanke, niet-zuivere Vlamingen? Wil de N-SA volstaan met hen de burgerrechten te ontnemen? Wil N-SA ze uit het land verwijderen? Zo ja, hoe? Weet je, dát soort onbenullige vragen.
|
Lasterpraat verkopen is blijkbaar uw sterkste punt. Nergens zegt N-SA wat jij hier schrijft.
N-SA zegt dat illegale aanwezigheid gewoon strafbaar moet zijn en illegalen onmiddelijk moeten verwijderd worden van het grondgebied door onmiddelijke etrugkeer naar land van herkomst. In d ekorte tijd dat ze hier in afwachting toch aanwezig zijn, verblijven ze in strikt gesloten centra.
N-SA pleit voor remigratie van de hier aanwezige niet-Europese vreemdelingen die hier niet illegaal zijn.
NERGENS wordt er dus gesproken over raszuiverheid en dergelijke.