Los bericht bekijken
Oud 23 september 2009, 17:08   #2
Luddo
Minister
 
Geregistreerd: 10 december 2002
Locatie: In de stille Kempen
Berichten: 3.898
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door the_dude Bekijk bericht
Na 10 studies en andere verspilling starten ze NU met een info campagne? Wat is er afgelopen jaren gebeurd? Wie is hier zo zwaar incompetent dat jaren studies geen uitsluitsel kunnen geven over wat eigenlijk het beste traject is????
Waarom bestaat zo wangedrocht als bam?
Ik zit met een paar vragen... Toen de plannen van de Lange Wapper (het BAMproject dus) werden voorgelegd waren Patrick Janssens en zijn SP.A, en Marieke Vogels en Groen! laaiend enthousiast. Nadien keerden zij hun kar en waren tegen, en toen was er van dat ARUPproject nog geen sprake.
Vraag 1: Welke voordelen waren er toen aan dat BAMproject waarover ze zo enthousiast waren?
Vraag 2: Welke waren nadien de argumenten om ineens dat zelfde plan af te keuren?
Het antwoord: "Zij wilden geen kiezers verliezen." is geen goed antwoord want zo zijn die twee politiekers niet.
__________________
Ik ben het kleine jongetje dat vanop de schouders van zijne papa naar de stoet kijkt en uitroept: "Papa, de koning heeft weer geen kleren aan!

Laatst gewijzigd door Luddo : 23 september 2009 om 17:23.
Luddo is offline   Met citaat antwoorden