Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Geert C
Geheim? Bij een dynastie die afstamming claimde van Salomo en de stam van Juda?
Me dunkt dat zijn dynastie er wreed fier op was dat er Joods bloed door haar aderen stroomde. 
|
verder bewijs voor de zwartheid van Salomo! En door hem was natuurlijk ook jezus zwart, vermits die ook van het geslacht van david was.
Verder weet iedereen, sinds het boek "
het heilig bloed en de heilige graal" dat de merovingische koningen afstammelingen waren van jezus, en dus zwart.
Van daar loopt de lijn over Godfried van Bouillon (een zwarte!) en de tempeliers (die een wit blazoen voerden met een rood kruis om te contrasteren met hun zwarte huid) tot aan de vrijmetselaars zoals Da Vinci en Newton, die de geheime zwarte heersers opnieuw aan de macht willen laten komen.
Dat is uiteindelijk gelukt door een samenwerking tussen de families Rothschildt en Rockefeller (allen joden en dus zwart zoals hierboven aangetoond) die de nieuwe wereld orde stichtten. Vandaar loopt het verhaal verder in een andere draad, die is ondertussen al groot genoeg dus zeker genoeg bewijs!