Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske
Onze heren en dames beleidsmensen hebben die wetten gestemd. Uw kinderen mogen toch ook bij het OCMW gaan aankloppen zonder dat ze ooit ene klop gedaan hebben of ooit sociale bijdragen betaald hebben.
Wat dat erfrecht betreft waarover hoger sprake. Indien ik hard werk en geld genoeg heb kan ik er voor kiezen een deel daarvan aan mijn kinderen te geven. Dat is erfrecht. Maar de kinderen van mijn buren hebben helemaal geen erfrecht. Die hebben mijns inziens even veel rechten als kinderen uit Congo. Meer, die Congolezen werden in het verleden door de blanken bestolen. Een groot deel van onze welvaart is een gevolg van die diefstal.
Tenminste als je er van uit gaat dat volkeren recht hebben op de natuurlijke eigendommen van de streek waar zij sinds generaties leven.
|
Mis, mijn zoon; helemaal mis

WEL voor de welvaart van enkelingen...
En dat bestaat NU NOG.
Vanaf 1960 tot nu is er voor Congo niets veranderd.
Het is zelfs erger geworden maar er is totaal geen aandacht voor.
Een land dat zijn inkomsten haalt uit een ander land "vergeet" zijn eigen
economie. Voorbeelden genoeg in Europa.