Los bericht bekijken
Oud 14 oktober 2009, 18:48   #19
Cyrano
Minister
 
Cyrano's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 maart 2006
Locatie: 3680
Berichten: 3.053
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Shadowke Bekijk bericht
maar ze hebben schrik van de kiezer die met het zwaard van damocles klaar staan om de partijen die durven toe te geven zwaar te straffen.
maar ja door de uitspraken van menig franstalige politici zijn er nog een paar duizend stemmers bijgekomen voor nv-a en vb.
Waar je nu echt geen schrik voor moet hebben zijn 'kiezers'.

1.000.000 kiezers steken we in een cordon en mogen hun mond niet meer open doen. Daar naast importeren we er een half miljoen die het liedje correct zingen. Daar boven op verlpaatsen we 500.000 franstaligen naar de Vlaamse rand en de kust. Als het benauwd wordt gaan we allemaal bij mekaar staan zodat de anderen 50 +1 moeten halen. Dreigt dit senario dan veranderen we de kieswet. Als dit nog niet helpt dan voeren we de dictatuur in uit landsbelang.

Hier na zijn we 20 jaar verder en weten de mosselvlamingen niet meer waar over het ging. De Vlamingen zijn nog in in staat om een steen door een ruit te gooien, zielepoten.
__________________
" Weet nu dan dat uw stem door niemand wordt aanhoord zolang ge stamelend bidt en bedelt bij de poort." W. Elsschot
W. Vl. Boerenwijsheid : De boeren slaan hun brave en dwaze honden dood.
Cyrano is offline   Met citaat antwoorden