Los bericht bekijken
Oud 19 oktober 2009, 17:26   #26
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Borrelia Bekijk bericht
U zou dus voor zo een futiliteit in tijden van crisis de stabiliteit van het land in gevaar brengen?

Daar zit wel de grootste kontradiksio in termines van het ganse jaar in.

Ofwel is het een futilteit, en dan kan de stabiliteit van het (on)land niet in het gedrang komen.
Ofwel is het geen futiliteit, en dan kan de stab .... wel in het gedrang komen.


Ik zal u uit uw lijden verlossen.

De splitsing van BHV is een futiliteit.
De frankofwieten doen voorlopig alsof dat niet is, maar dat is slechts schijn.
Ze doen dat om langer en meer te kunnen profiteren.

Ge gaat mij helemaal gelijk geven, als bhv gestemd zou worden in de kamer, en dat de frankofwieten dan een tijdje zich heel verongelijkt gaan voordoen - ge zoudt er kompassie mee krijgen, zo gaan ze jeremiëren - maar vervolgens overgaan tot de orde van de dag.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden