Los bericht bekijken
Oud 22 oktober 2009, 18:20   #963
DebianFox
Minister
 
DebianFox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 oktober 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 3.461
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door azert Bekijk bericht
Een duidelijk bewijs dat de regeling die rond Brussel uitgewerkt is; niet klopt.
Mensen die Linkebeek wonen voelen dat helemaal niet aan als iets anders dan Brussel. ze zien vanuit hun dakvenster de Grote Markt van Brussel liggen.

Een regeling zonder draagvlak is geen goede regeling.
In Knokke zijn er ook veel Franstaligen en toch beseft men daar dat men in VL woont.

Brabant zal na verloop van (veel) tijd weer een tweetlalige provincie worden want dat sluit aan bij de realiteit nu alsmaar meer Franstaligen ook het nL beheersen.
En dan krijg je ook een evenwichtige verdeling van 50 NL en 50 FR.
Brabant is allang gesplitst in Vlaams-en Waals-Brabant. En dat blijft zo. Jullie Franstaligen hebben gewoon een flinke mentaliteitswijziging nodig.
Het feit dat jullie apartheidsregime BHV - en dus de voortzetting van de schending van het gelijkheidsbeginsel - kost wat kost behouden moet worden, het blijkbaar doodnormaal is om de uitbreiding van het ene taalgebied te vragen ten koste van een ander getuigt van een superioriteitsgevoel.

De Franse taal verliest in Vlaanderen niet alleen aan populariteit door de opkomst van het Engels, maar ook door de communautair geladen associatie die dit met zich brengt.

Dat is die inwijkelingen hun probleem, wat voor mij volledig irrelevant is. Irrelevant, net zo uw aanwezigheid op het forum. Al die inzet van jou hier, en nog geen enkele flamingant hier kunnen overtuigen van jouw "zaak", groeit het besef dat jouw hersenspinsels en schrijfels hier electoraal niet de minste impact hebben? Nu ja, elk z'n droom natuurlijk .
__________________
Atmosphere quote .... zichzelf en valt door de mand als dubbelaccount:

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door atmosphere Bekijk bericht
Het ernstige van uw schrijven is dat velen in Israel er echt zo over denken

Laatst gewijzigd door DebianFox : 22 oktober 2009 om 18:24.
DebianFox is offline   Met citaat antwoorden