| 
 
	Citaat: 
	
		| 
					Oorspronkelijk geplaatst door Kallikles  Nu wordt het huwelijk al herleid tot een contract van onbepaalde duur! |  Van Rossem heeft dat indertijd voorgesteld. 
Zelfs redelijk presies, namelijk zoals in de (toenmalige) huurwetgeving de gewoonte was: opzegbaar voor beide partijen na 3, 6 en 9 jaar.
				__________________Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
 
 De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
 
 Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
 |