Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system
Ik ben een geboren en getogen Vlaamse Belg. En ik sta zéér negatief tegenover het toetreden van Vlaanderen in het 'Rijk??' der Nederlanden net zoals Aruba en de Antillen. Ik zou wel gek zijn dit te willen. Ik ben echter niet tegen vrijblijvende samenwerking met Nederland. Het probleem is dat Nederland niet altijd wil meewerken. Maar wie weet, misschien worden ze ooit wijzer en houden ze op hun belerend vingertje in de lucht te steken. Laat ons dit met hopen hopen en bidden tot de 'here' dat de tijd raad moge brengen.
|
Let wel Rijk in Nederland heeft niet die connotatie die het in Duitsland wel heeft gekregen. Nederland is namelijk een van leden van het Konink
rijk der Nederlanden, samen met de Antillen en Aruba. Aruba is dus een zelfstandig land binnen hetzelfde koninkrijk. Eventueel zou je Rijk ook kunnen zien, als een Nederlandse variant op commonwealth/gemenebest.