Los bericht bekijken
Oud 1 november 2009, 16:59   #57
100%Turk&Moslim
Partijlid
 
Geregistreerd: 1 november 2009
Berichten: 236
Standaard

Scheiding tussen Kerk en staat is geen superieure norm, een burgerlijke grondwet is niet superieur aan een religieuze grondwet.

Mensenrechten zijn er in alle culturen, mensenrechten behoren niet exclusief toe aan de Westerse cultuur.

Gelijkheid tussen man en vrouw is een illusie : mannen en vrouwen zijn niet gelijk, zij zijn verschillend zowel wat betreft fysieke kenmerken als psychologische kenmerken. De sekserollen zijn niet gelijk, mannen en vrouwen zijn niet gelijk maar complementair. Mannen en vrouwen hebben niet dezelfde plichten, en ook niet dezelfde rechten. Zij hebben een verschillende maatschappelijke functie. De natuur heeft man en vrouw verschillend geschapen, andere instincten voorzien. Gelijkheid tussen man en vrouw is een fabel.

De democratie is eveneens een fabel : indien de meerderheid zou beslissen om de democratie af te schaffen, dan zou men dat niet doen. De democratie is een illusie die de machthebbers de burger voorhouden. Deze manier van regeren is schering en inslag.
100%Turk&Moslim is offline   Met citaat antwoorden