Los bericht bekijken
Oud 10 november 2009, 15:57   #204
alice
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Van de 494,7 miljoen EU-burgers zijn er 224,5 rooms-katholiek, 115 miljoen „atheïst”, 57,8 miljoen protestant, 39 miljoen orthodox, 15,9 miljoen islamitisch en 1,5 miljoen Jood.

De PVV maakt zich zorgen over de snelle groei van de moslimbevolking in Nederland en de rest van Europa. De partij van Geert Wilders wil dat het kabinet duidelijk maakt hoeveel moslims elk Europees land telt, op dit moment en naar schatting in de komende jaren.

Het afgelopen jaar was volgens de berekening 5 procent van de totale EU-bevolking moslim. De groep groeit de komende jaren flink door immigratie en omdat autochtone Europeanen gemiddeld minder kinderen krijgen dan allochtonen. PVV-leider Wilders vindt de groeiprognose schokkend.

628.751 moslims in België of 6,0% van de Belgische bevolking in 2005! 628.751 moslims in 2005 is de uitkomst van het % moslims van elke nationaliteit berekend op het aantal inwoners van deze nationaliteit in België. In België zijn er in 2005 volgens deze berekening dus 6,0% moslims. Sinds 2005 zullen er al een paar bijgekomen zijn, dus het getal van 1.500.000 ligt in het bereik en zeker bij de huidige regularisaties waardoor er wéér maar eens 250.000 bijkomen!

56,5% van de Brusselse bevolking is van vreemde afkomst, zodat in feite 45% van alle personen van vreemde afkomst in Brussel een moslimachtergrond hebben, dit is ook zo in de andere gewesten.

Moslims per provincie: Antwerpen met 6,2% en Luik met 5,2% voorop

Brussel, een moslimrepubliek? - de Brusselse gemeenten geven een uiterst divers beeld.

Ook zijn er meer dan 350 moskeeën in het kleine België, De Islamitische economie is een van de vele Saoedi gesponsorde wereldwijde islamitische initiatieven... zoals het sponseren & bouwen van Moskeeën in de belziek!

Ook als reactie op toenemende multiculturaliteit in Europa in de afgelopen paar jaar is er een enorme opkomst van de extreem-rechtse partijen op nationaal niveau in Europa, en de laatste Europese parlementsverkiezingen ook getuige van toenemende steun voor anti-Europees Unie en andere extreem-rechtse partijen in Europa. De opkomst van extreem-rechts in de EU is toegeschreven aan de anti-immigratie. Hun aandeel in de macht op de nationale regeringen is ook toegenomen in landen met een allochtone moslimbevolking, zoals België, Oostenrijk, Nederland, Groot-Brittannië, Frankrijk, Noorwegen en Denemarken.

Wat weten we over moslims in België? Zeer weinig!!
Hoe weten we wat we weten? Door hun agressief gedrag weten we wat we weten, maar dit is zéér weinig!! maar beangstigend!
Hoeveel moslims zijn er in België? Dat aantal wordt niet exact meegedeeld om de angst bij autochtonen niet nog te verhogen. Ik zou graag dit aantal willen vernemen, al was het maar om de politiekers te laten besluiten dat we de immigratie moeten stoppen
Wie zijn de moslims in België?... Dat weet niemand met zekerheid nu. Alleen als ze hier de macht zullen overnemen gaan we het weten, maar telaat dan en het moslim-kwaad zal onze maatschappij verwoesten
Komaan, dat is wel erg bekrompen als gedachtengang! Je moet problemen niet onderkennen maar ook niet uitvergroten als onontkomelijk gevaar!
alice is offline   Met citaat antwoorden