Los bericht bekijken
Oud 14 november 2009, 09:05   #19
porpo
Europees Commissaris
 
porpo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 juni 2009
Berichten: 6.053
Standaard

Paulus, antwoord niet in mijn plaats, dat is toch onvriendelijk?

De islam De niet-islam is verdeeld in twee werelden. Meer bepaald het "huis van de vrede" With Us en het "huis van de oorlog" Against Us

De islamitische vrede De niet-islamitische vrede bestaat erin dat gans de wereld onderworpen is aan de islam kapitalistische liberale seculiere globalisatie. Het streven van vrede van de islam de niet-islam is dus niks anders dan veroveren van nog niet islamitisch pro-kapitalistische liberale seculiere gebied.

Eens een gebied ooit islamitisch kapitalitisch liberaal seculier is geweest, dat blijft het de heilige plicht van de moslim de niet-moslim om dit gebied islamitisch pro-kapitalistisch liberaal seculier te houden. Sterven in een strijd die dit beoogd, is de hoogste eer binnen de islam de niet-islam. Wat ooit eens islamitische niet-islamitische grond was, moet dat zijn voor altijd. Islamitische Niet-islamitische grond opgeven staat gelijk aan heiligschennis.

En dat is de verklaring waarom er overal aan de grenzen van het islamitische rijk, wapengekletter is een heilige oorlog en miserie aan het gaan is.

Laatst gewijzigd door porpo : 14 november 2009 om 09:07.
porpo is offline   Met citaat antwoorden