Los bericht bekijken
Oud 22 november 2009, 19:22   #2
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 33.927
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yves38 Bekijk bericht
Ik hoor in mijn omgeving steeds meer mensen die het spelletje van de machthebbers zowel politiek als economisch doorhebben. Heeft er waarschijnlijk mee te maken dat meer en meer mensen langer gestudeerd hebben.
Ik merk dat iedereen momenteel in mijn omgeving serieus de broekriem heeft aangespannen en zijn consumptie ingekrompen heeft. Te oordelen aan de reactie van de machthebbers speelt hun dit aardig parten. Blijkbaar zijn ze meer en meer bezig om ons te verplichten ons geld uit te geven aan allerlei pseudo-belastingen. Ik vraag mij af hoe lang dit feitelijk nog kan doorgaan.
Ze kunnen de mensen toch niet belasten op een manier dat ze schulden moeten maken om die 'verplichte' uitgaven te doen ?
Een goed begin.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden