Los bericht bekijken
Oud 24 november 2009, 02:20   #454
Fozzie
Minister-President
 
Fozzie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2005
Locatie: West-Vlaanderen
Berichten: 4.740
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pantoffeldiertje Bekijk bericht
Gekronkel? Ik heb nooit expliciet gezegd dat ik daar zeker van was, maar goed. Verder zie ik nog altijd geen problemen met de stelling dat als een minderheid klein genoeg is, ze abnormaal is.
Hoe klein moet een minderheid zijn om ze "abnormaal" genoemd worden?
Er zijn ongeveer evenveel linkshandigen als holebi's (5 �* 10 %), er zijn minder mensen die dit jaar 50 worden dan holebi's, er zijn ook minder roodharigen.
Er zijn tegenwoordig zelfs niet zo heel veel meer VB-stemmers dan dat er holebi's zijn...

Zijn die allemaal "abnormaal"? Dan herhaal ik mijn stelling dat iedereen wel op een bepaald vlak tot een (kleine) minderheid hoort en dus "abnormaal" is. Degenen die tot geen enkele kleine minderheid behoren, vormen daardoor op zich een kleine minderheid en zijn dus "abnormaal", want ze voldoen niet aan de norm van het behoren tot een of andere minderheid.

Het behoren tot een minderheid (of "abnormaal" zijn) is op zich geen reden om de leden van die minderheid een aantal burgerrechten te ontzeggen.
__________________
Koningen horen thuis in sprookjes
http://http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=40941098748&ref=ts
Against gay marriage? Then don't get one and shut the fuck up
"The Bible contains 6 admonishments to homosexuals and 362 admonishments to heterosexuals. That doesn't mean that God doesn't love heterosexuals. It's just that they need more supervision. "
Fozzie is offline   Met citaat antwoorden