Los bericht bekijken
Oud 28 november 2009, 21:50   #79
liberalist_NL
Secretaris-Generaal VN
 
liberalist_NL's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje Bekijk bericht
Onbegrijpelijk dat jij het blijft opnemen voor een handvol extreemrechtse marginalen als het N-SA, wier "Pro Palestijns"-zijn enkel als alibi dient om hun Jodenhaat te etaleren.
Juist gezegd. Alleen wees niet te snel om dit door te trekken. Ook Hitler was een fervent liefhebber van de Islam en had nauwe banden met verschillende antisemitisch-Islamistische leiders. Ook NSA'ers op dit forum hebben hun bewondering voor het totalitarisme binnen de Islam geuit.

Ik geloof best dat de NSA vredige bedoelingen heeft ten opzichte van andere landen (dit i.t.t. Hitler), maar vreemdelingen in het eigen land kunnen het schudden; evenals het volk dat daarna overblijft. Zij staan het stichten van een totalitaire staat voor: geen democratie, geen vrijheid van meningsuiting, en de gelijkheid van man en vrouw, de vrijheid voor je geaardheid uit te komen, of zelfs het hebben van een andere ideologie of een bewondering voor andere culturen, komen onder druk te staan.
liberalist_NL is offline   Met citaat antwoorden