Los bericht bekijken
Oud 30 november 2009, 15:03   #33
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sidharta Bekijk bericht
Europa heeft een grondwet met de rechten van de mens daarin opgenomen,zoals de vrijheid van godsdienst en de scheiding tussen Kerk en Staat.
Zwitserland erkent ,net als veel Aziatische landen ,deze rechten niet en is dus voor Europese normen geen beschaafd land.
De EU moet maatregelen nemen om Zwitserland te isoleren en tot andere wetgeving aanzetten.
Proficiat voor de Zwitsers en hun echte democratie!
De islam zo maar in het rijtje plaatsen van de andere godsdiensten is te gek voor woorden! De islam is niet zozeer een godsdienst maar een politieke stroming eerder lijkend op een dictatuur, en die het begrip "godsdienst" erbovenop gooit om langs deze weg de mensen braaf, dom en gewillig te houden. Anders vallen er handjes en kopjes af enz enz
En ja, we hebben dat ook eeuwen lang meegemaakt met onze kerk! We zouden wel dubbel idioot moeten zijn om het nog eens over te doen onder de plak van de islam!
De islam zijn gangetje laten gaan vanwege de "godsdienstvrijheid" is dus het stomste dat men kan doen, of het beste om de echte godsdienstvrijheid op termijn volledig te laten verdwijnen!
Hoe springen zij om met de "godsdienstvrijheid" van de anderen? Ze komen hier en masse op onze kosten leven, een brutale bek opzetten, hun middeleeuwse gewoontes opdringen (hoofddoekjes, halal, aparte zwemuurtjes, hun zopas gehouden grote Slachtfeest enz) en de onze proberen te doen verbieden (kruisbeeld, sinterklaas, kerststalletje, paasklokken enz) en voor dat soort lieden willen sommigen het hebben over "godsdienstvrijheid" en "mensenrechten"???
Trouwens, voor hen zijn we tenslotte "ongelovige honden" er dergelijk fraais!
We moeten maar kijken overal in de wereld waar ze in voldoende getale rondopen om te zien wat zij daaronder verstaan!
Nogmaals, proficiat voor de Zwitsers die eindelijk eens beginnen hen aan hun verstand te brengen:tot daar en niet verder!
Onze multiculidioten en -politiekers alhier mogen er een punt aan zuigen!
andev is nu online   Met citaat antwoorden