Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boontjes
Wat is een autochtoon?-> jij bent een afstammeling van een Franse soldaat, ik vermoedelijk van een Spaans, je buur van een Duitse, en nog langer geleden waren er hier ook Romeinen, Noormannen, Hunnen, Bourgondiêrs, enfin, wij zijn bij uitstek Europeanen, maar Vlamingen? Laat mij niet lachen hé.
De enige Vlamingen , als er nog zijn, zijn Oost-Vlamingen. De West-Vlamingen zijn mislukte Fransen, de Antwerpenaars zijn mislukte Hollanders en Limburgers kunnen kiezen tussen Luxemburgers en/of Hollanders.
Stop eens met dat heimat-gedoe!
|
Bij een eventuele zelfstandigheid van Vlaanderen ben ik een voorstander van een inclusieve identiteit.
Bijgevolg moeten ook mensen met een hilarische identiteitscrisis en/of pathologisch cultuurrelativisme het recht hebben om hun gezeik bij te dragen aan het openbare debat.