Los bericht bekijken
Oud 4 december 2009, 18:03   #68
Pietje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 22 mei 2004
Berichten: 30.550
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door roger verhiest Bekijk bericht
Laat ons beginnen met een register aan te leggen van alle mensen die in Vlaanderen wonen en minstens één grootouder van vreemde nationaliteit hebben - die dan manu militari buitenjagen dan heeft Vlaanderen onmiddelijk 30 % minder inwoners, waaronder diverse BV's en écht intelligente mensen (misschien wel meer dan 50 % van deze categorie).

Was Ramses Shaffy eigenlijk een échte Nederlander ?
Het Vlaams Blok is inderdaad niet "extreem-rechts" genoeg : in zijn laatste publiciteitsblaadje bewieroken ze een nigeriaanse neger die als ex madrassa student het pad van de afvalligheid insloeg en dus een anti-moslim geworden is :
voor het Vlaams Belang volstaat dit voor "eerlijk extreem rechts" dus niet...
Ramses Shaffy, geboren uit een Egyptische vader en een Poolse moeder, kan voor het elitaire extreemrechtse legioen nooit een echte Nederlander geweest zijn.
Pietje is offline   Met citaat antwoorden