http://www.cbsnews.com/blogs/2009/12...y5860171.shtml
De beste discussie (met paleoklimatoloog e.a kenners ter zake) over "The Global Warming Swindle" OOIT, dankzij de immer alerte Nederlandse journalisten :
http://video.google.com/videoplay?do...5833461646234#
Het terrorismedreigingsfabeltje is uitgewerkt, nu krijgen we de strijd tegen de opwarming van de aarde (of een killervirusdreiging werkt ook altijd z-a-l-i-g om een hele horde broekkakkers prematuur te laten inoculeren met regelrecht vergif). Als mensen niet dringend gaan inzien dat ze vaatjes onzekerheid zijn die nog makkelijker op stang te jagen zijn dan een ingesloten schaapskop, dan gaan er nog veel ergere dingen met die mensheid gebeuren.
Iedereen gaat verkeerdelijk uit van het feit dat alles waarvoor gehypet wordt op TV of in de gazet ook de waarheid is. Ze doen zelfs de moeite niet meer om zelf wat andere bronnen te consulteren simpelweg omdat het luie, gemakzuchtige trutten en kloothommeltjes geworden zijn die de afwikkeling in "Thuis", "Familie" of het "Zesde Zintuig" nog veel belangrijker vinden dan hun eigen gezondheid, welvaart, privacy... noem maar op.
Schrijver Michael Chrichton waarschuwde vroeger al voor het gevaar van een overdreven ecofascistisch gedachtengoed overgoten met een eugenetische saus. M.a.w "de natuur en de wereld gaat naar de kloten" + "er zijn teveel mensen op de wereld" + "alleen de minderwaardige exemplaren kweken als konijnen" + "zieke mensen kosten ons bergen geld" + ... + ... = een cocktail waarvan Hitler himself een stijve pik zou gekregen hebben.