Discussie: LED verlichting
Los bericht bekijken
Oud 8 december 2009, 14:55   #50
Thomas-
Parlementslid
 
Geregistreerd: 10 juni 2006
Berichten: 1.787
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwitser Bekijk bericht
Ik ken mensen die digitale TV kijken zonder "tussenkastje". Dus ik denk niet dat ik "goedgelovig" ben...
De meeste TVs hebben een DVB tuner tegenwoordig. Dat is iets wat je gewoon kan verifiëren. Ga maar eens op de Philips website kijken bijvoorbeeld.
Dat sommige kabelbedrijven je niet een smartcard willen leveren zonder je ook een kastje te leveren is inderdaad iets waar de overheid wel eens tegen mag optreden.
Klopt, om digitale TV te kijken heb je geen extra toestel nodig maar in België verplichten Telenet en Belgacom je om er zo'n digiding tussen te hangen.

Die digicorder van Telenet is niet alleen vrij traag, maar hij verbruikt ook veel meer stroom dan nodig. In standby zou dat ding tot 20W verbruiken.
Thomas- is offline   Met citaat antwoorden