Los bericht bekijken
Oud 12 december 2009, 18:17   #166
Ars_Nova
Minister
 
Ars_Nova's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 december 2006
Berichten: 3.167
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Samsa Bekijk bericht
hoe is het dan nog een "afwijking"? het is blijkbaar de normaalste zaak in "gods schepping" dat homoseksualiteit bestaat
waarom heeft god dan die homoseksuele afwijking bij dieren geschapen? om de mensen te testen? een "prankster god"?
Zo kunt ge alles uitleggen.

Anyway...
Als er iets is dat eigen is aan het Christendom dan is het toch wel dat Jezus "pragmatisch" was in het toepassen van de vele Joodse wetten, en erop wees dat die wetten weliswaar leefregels zijn maar niet moeten gebruikt worden om gelijk wie ook te onderdrukken of te stigmatiseren. Hij heeft dan ook meermaals "zondaars" gered van een gewisse dood. Het staat ook bol van verwijzingen naar hoe we omgaan met zieken. Vervang gewoon "melaatsheid" door "HIV" en je hebt een perfect parallel verhaal. Degenen die nu AIDS een straf van God noemen kunnen beter nog eens goed hun Bijbel herlezen, want zoals het er nu uitziet gedragen ze zich eerder als Joden (van 2000 jaar geleden weliswaar) dan als Christenen.
Totaal onbegrijpelijk hoe fundamentalisten het meest elementaire van hun godsdienst niet willen snappen (of niet in staat zijn om het te snappen).
Ars_Nova is offline   Met citaat antwoorden