Los bericht bekijken
Oud 13 december 2009, 16:43   #4
epicurist_dirk
Minister
 
epicurist_dirk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2003
Berichten: 3.110
Standaard

Voor alles in het leven moet men kunnen bewijzen.

Maar de psychiaters kunnen tot op heden nog niets bewijzen. Alles steunt op de eigen interpretatie van de psychiater. En zo gezegde statistieken, opgemaakt door psychiaters.

Laat 4 psychiaters een moordenaar beoordelen en je zal 4 verschillende conclusies krijgen.

Dat toestanden zoals in de VS naar hier komen overwaaien is beangstigend. Men kan iemand compleet isoleren via psychische beweringen.

Er bestaan twee psychiatrie. Het humane en het economische.
1/ het humane: daar vertrekt men vanuit op gelopen schade. Bijvoorbeeld verlies van ledematen. Hoe dat het leven veranderd, hoe men moet aanpassen en hoe men dat verwerkt.

2/ het economische: vertrekt van uit het psychische (niet aantoonbaar) en de gevolgen liggen meestal bij de persoon zelf!!!!!!!!!

Dat Psychiaters zo machtig zijn is niet door hun bewijzende methodes, maar dat het veel bv verzekeringen enz. economische beter uitkomt.
__________________
Al heb ik dyslexie, toch probeer ik mijn denken te beschrijven. Ik droom van een kanton systeem hier, met veilig vlot functioneel
bindend referendum kiezen met GSM gecombineerd met itsme veiligheid. Minimale federale toestand zoals in het democratische goed politiek en economische functionerende Zwitserland. Waardoor ik tot nu toe geen enkele partij kan steunen.
epicurist_dirk is offline   Met citaat antwoorden