Los bericht bekijken
Oud 14 december 2009, 17:03   #2
driewerf
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
driewerf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 juni 2004
Locatie: mechelen
Berichten: 11.970
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Blomme Bekijk bericht
In ons financieel bestel zijn heel wat verschuivingen gebeurd het laatste jaar. Geldtekort waar dat niet zijn mocht, lag aan de basis.
Er moesten bijgevolg heel wat financiële instellingen bijgesprongen worden. Maar van wie kwam dat geld? En wie is bijgevolg de nieuwe machthebber?

Het antwoord vindt u hopelijk niet in dit artikel:




http://www.hbvl.be/nieuws/geldzaken/...ng-banken.aspx

Dat werpt ineens een ander licht op de bankwereld met zijn zogenaamde witte-boord-criminelen, druggebruikers en ridicuul hoge weddes en bonussen.
Al decennia - en waarschijnlijk veel langer - zijn de kapitalisten de echte heersende club, met de burgerlijke politici als hun gewillige pionnen. Kijk maar naar de sluiting van renault Vilvorde, waar JL Dehaene niet kon voorkomen dat in zijn eigen achtertuin er drieduizend man ontslagen werd.
driewerf is offline   Met citaat antwoorden