Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Antoon
Citaat:
Osama bin Laden belooft geld en goud voor de moordenaar van Kofi Annan en Paul Bremer. Bin Laden heeft het hoofd van de VN en de Amerikaanse bestuurder in Irak op een islamitische website vogelvrij verklaard.
De leider van het terreurnetwerk al-Qaida roept ook op tot de heilige oorlog tegen de Iraakse interimregering die vanaf 30 juni de macht zal overnemen van het Amerikaans bestuur. Of de boodschap écht van bin Laden is valt moeilijk te controleren. "De Irakezen moeten de jihad niet alleen tegen de kruisvaarders lanceren, maar ook tegen de regering van verraders en zij die hen helpen", aldus bin Laden op de website www.alsaha.fares.net.
Nog volgens de website belooft Bin Laden 10 kilo goud voor de moord op VN- gezant Lakhdar Brahimi en de Amerikaanse bestuurder Paul Bremoer in Irak. Wie een Brit of een Amerikaan doodt, kan rekenen op een kilo goud. Op het vermoorden van een Italiaanse of Japanse soldaat staat een prijs van een halve kilo goud. (belga/VSV)

[size=2]Bin Laden belooft op een islamitische
website goud en geld voor de moord
op Kofi Annan en Paul Bremer.[/size]
|
Bestaat er bij die islamisten nog een andere motivatie in het leven dan mensen vermoorden? Het lijkt wel of die gekken geloven dat ze volgens hun religie constant enkel en alleen moorden moeten plegen.
|
tactiek..
__________________
It's deep how you can be so shallow
|