Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door The Syndrome
Na Nederland en Nigerie wil nu ook Italie de bodyscan invoeren op luchthavens om aanslagen zoals vorige week tegen te gaan .
Europa in al haar dwaasheid is steeds tegen de bodyscan geweest zogezegd omdat het de privacy schendt , nou sjeg , ik laat mij toch liever bodyscannen door een vrouw dan mij te laten bepampelen door lieden van verdacht allooi die van het bepotelen van mannen en minderjarigen hun hobby maken .
|
Wat kan het mij schelen dat mijnen bodie geskand wordt ... een eindje later lig ik in mijn zwembroekje langs het water, met hopelijk binnen zichtsafstand zoveel als mogelijk dames in monokini en string ... (in een - helaas - altijd iets te goedkoop all inkloesif hotel ... ne mens is nooit kontent hé)
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|