Los bericht bekijken
Oud 4 januari 2010, 10:14   #141
Zwitser
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 17 oktober 2007
Locatie: Helvetica
Berichten: 10.611
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door DonQuiSjot Bekijk bericht
Daar zit hem net het probleem.
YouTube staat vol met nieuwe technologieën, die als ze verder onderzocht worden een emmissievrije toekomst garanderen (brandstof uit zeewater, HHO motor, superefficiënte electromotoren, auto's op water, op lucht, op elek,... etc). Maar om de ene of andere reden slagen de constructeurs er nooit in een efficient werkend model te maken
Youtube staat inderdaad vol met onzin. Brandstof uit Zeewater, ja als je er mee Uranium gewonnen uit zeewater mee bedoelt. Maar een auto die op water rijd is gewoon niet mogelijk. Dat autoconstructeurs niet in niet werkende technologie geïnteresseerd zijn wekt bij mij geen verbazing.

Citaat:
Zie ook 'who killed the EV1 electric car?' Tom Hanks, Dany De Vito en andere beroemdheden trekken ten strijde tegen GM die alle modellen laten vernietigen heeft omdat ze een beetje te veel succes kregen ineens.
Als je je best zou doen om je even te informeren dan kom je er al snel achter dat de waarheid niet is wat in de film "who killed the electric car" verkondigt wordt.
Zwitser is offline   Met citaat antwoorden