Discussie: rellen op ATV
Los bericht bekijken
Oud 10 mei 2004, 08:28   #3
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

10/05 Allochtone kereltjes schoppen keet op Manu Mundo
Een aantal zeer jonge jongeren van allochtone afkomst zorgde rond 18 uur 30 voor ongeregeldheden op het wereldmuziekfestival Mano Mundo in Boom. De politie kwam ter plaatse en had de situatie snel onder controle.

Twee jongeren werden administratief aangehouden, bevestigt woordvoerster Agnes Steenssens van Mano Mundo. "Wij betreuren het incident. Zeker omdat Mano Mundo een festival van vele culturen en verdraagzaamheid is. Het viel op dat het om zeer jonge kereltjes ging. Jammer, maar we moeten de situatie nu ook niet dramatiseren", aldus Steenssens.

De 11de editie van het gratis tweedaagse wereldmuziekfestival Mano Mundo was weer een succes. Zo'n 85.000 mensen bezochten het festival. Dat waren er 5.000 meer dan vorig jaar. Spelbreker was wel het gure weer op zaterdag. De 11de editie van het gratis tweedaagse wereldmuziekfestival Mano Mundo in Boom was weer een succes. Zo'n 85.000 mensen bezochten het festival. Dat waren er 5.000 meer dan vorig jaar. Spelbreker was wel het gure weer op zaterdag, zei persverantwoordelijke Agnes Steenssens. Slechts 15.000 bezoekers trokken zaterdag naar het festivalterrein De Schorre in Boom.

Mando Mundo is een organisatie van de provincie Antwerpen. Het festival wordt gesteund door Wereldsolidariteit, Broederlijk Delen, 11.11.11., de Noord-Zuidbeweging, DGOS, de Vlaamse Gemeenschap, de gemeente Boom en andere Rupelgemeenten.


GVA
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden