Discussie: de vloekdraad
Los bericht bekijken
Oud 17 januari 2010, 17:13   #45
Txiki
Secretaris-Generaal VN
 
Txiki's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 september 2007
Locatie: Killucan
Berichten: 57.743
Standaard

Maar, het meeste van wat jullie hier neerschrijven, is helemaal geen vloeken. Dat is iets verzinnen om te verzinnen. Vloeken is iets wat je spontaan en krachtig doet. Meestal kort, soms een beetje langer. In feite is het dat woord dat spontaan d'eruit komt bij tegenslag, verrassing, woede... dat dan op basis van dat gevoel een andere intonatie krijgt.

Maar het is geen nepgezeik zoals een aantal onder u hier komt te posten.

akkernondemiljaardedju, kan nog net qua lengte. Maar al die onnozele samenstellingen van een paar "schunnige" woordjes, zoals we in onderstaand voorbeeld zien, is nep. Zo nep als een film.

Citaat:
Voorbeeld van een nep-"vloek" die niet eens een vloek is: kutfuckschijtzeikende strontkutschijtfrijters , fuckt'm allemoalin oe zeiklikkende stinkreetspleetdiareekutgat
__________________
I have a total irreverence for anything connected with society except that which makes the roads safer, the beer stronger, the food cheaper and the old men and old women warmer in the winter and happier in the summer.
Txiki is offline   Met citaat antwoorden