Discussie: De chip van de eID
Los bericht bekijken
Oud 18 januari 2010, 15:00   #11
Weezer
Eur. Commissievoorzitter
 
Weezer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2006
Locatie: Zeeuws-Vlaanderen
Berichten: 9.152
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Ik had ooit gezworen mijn oude pas bij te houden tot de feitelijke vervalsdatum die er op staat is overschreden (dus dat zou pas in 2012 zijn). De vraag voor inwisseling kreeg ik al anderhalf jaar geleden, maar dat papier werd verticaal geklasseerd.

Helaas ben ik de oude een paar weken geleden, stom als ik ben, kwijt geraakt. Sinds vrijdag zit ik dus toch met zo'n elektronische opgescheept. Die, zo bleek vandaag bij een toevallige controle op den tram, zelf ook al vervallen was sinds maart.

Maar ze konden de chip blijkbaar wel lezen... Weet er iemand nog hoe je die kan onschadelijk maken? Ik vind de draad niet meer waar dat ooit eens ter sprake kwam.
Ik ben bepaald geen kenner, maar heb weleens gehoord dat een nachtje diepvries wonderen doet.
__________________
The problem with quotes on the Internet is that it is hard to verify their authenticity - Abraham Lincoln
Weezer is offline   Met citaat antwoorden