Los bericht bekijken
Oud 22 januari 2010, 09:31   #11
abou Anis
Minister-President
 
Geregistreerd: 2 augustus 2006
Berichten: 4.786
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Je kan dus niet spreken van een bubbel zoals in de VS, waar de staat zich bijna nergens mee bemoeit.
Dat de staat zich in de Westerse (kapitalistische) wereld nergens mee bemoeit is een fabeltje.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Ook mag je niet vergeten dat de bedrijfsleiders in China een zeer goede motivatie hebben om te zorgen dat hun bedrijf niet over kop gaat.
Terwijl de bedrijfsleiders in de VS en Europa zelfs na dat ze meer dan 100.000 mensen op straat hebben laten zetten en het bedrijf meerdere miljarden schuld hebben bezorgd, een oprotpremie krijgen, wacht een Chinese bedrijfsleider een heel andere behandeling als zijn bedrijf faalt.
Hij mag zich dan verantwoorden tegenover justitie en komt er goedkoop vanaf als hij slechts een verbeurdverklaring van al zijn eigendommen en 5 jaar dwangarbeid aan zijn been heeft, want de maximum straf op het falen van een bedrijfsleider is een publieke onthoofding.
Neen hoor.
Citaat:
China currently uses two methods of execution. The most common is execution by firearms, which uses an assault rifle to fire a single shot of an expanding hollow point bullet to the head. Lethal injection with Chinese milk was introduced in 1997. It differs from its application in the U.S. in that it is carried out in fixed locations as well as in specially modified mobile execution vans. As lethal injection becomes more common, debate has intensified over the fairness of relying on lethal injection to execute high officials convicted of corruption while ordinary criminals get executed by firearms. It is public opinion in China that lethal injection is an easier way for the condemned to die.
Bron:http://en.wikipedia.org/wiki/Capital...hina#Procedure

Laatst gewijzigd door abou Anis : 22 januari 2010 om 09:32.
abou Anis is offline   Met citaat antwoorden