Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rudy
Van welk gezaag ? Huilen over gebannen mede-forumleden ?
Niet mee eens. Het is niet omdat een subforum voorlopig z'n doel voorbijschiet dat je het best afschaft. Het is aan de moderatie om kaf en koren te scheiden, en zich af te vragen of deze vraagbarak aan het adres van de moderatie niet wordt herleid tot een onderonsje tussen forumleden om over moderatie te modderen.
|
Dat ze er dan met de grove borstel doorgaan in dit subforum. Daarmee zou ik ook al zeer tevreden zijn. Ze zouden kunnen beginnen met draden te sluiten, liefst zelfs te verwijderen en vanaf dan een zeer strikte spelregel invoeren om hier nog te mogen posten.
__________________
I have a total irreverence for anything connected with society except that which makes the roads safer, the beer stronger, the food cheaper and the old men and old women warmer in the winter and happier in the summer.
|