Los bericht bekijken
Oud 31 januari 2010, 17:09   #95
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.450
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Neen. Je probeert de macht zodanig te beperken of uit te bouwen dat de vos alle vrijheid heeft in het kippenhok. Dat is liberalisme. De rest is kwatsj uit de fabeltjeskrant. Geen enkel van de liberale axioma's zijn ooit bewezen geweest.
Bane, kijk het 'liberale' amerika is allergisch aan 'dominante' bedrijven die monopolies hebben. Ze zijn precies het land die de grootste geschiedenis heeft van bedrijven opbreken in stukken, zodat het kleine individu niet machteloos staat tegenover een bedrijf. Wat in de beginne de macht van de staat en de kerk was, is nu de macht van bedrijven. Het liberalisme wil niet dat bedrijven zoals de post een monopolie hebben, waar zij dan het slachtoffer van zijn en waar de die zware overheadkostprijs moeten blijven betalen... etc.
Dus nee liberalen willen geen machtswellustige bedrijven, of bedrijven die misbruik maken van hun macht zoals microsoft, of bedrijven die inefficient worden omdat ze teren op hun monopolie zoals de post en belgacom, en zotte kosten beginnen te doen aan om hun cashflow op te souperen zoals de vakbonden en ziekenbonden,
brother paul is offline   Met citaat antwoorden