Twitter is slechts een middel om een doel van communicatie te bereiken.
Ik volg zo'n 80 mensen op twitter, die ik allemaal zelf heb toegevoegd, gedurende de tijd dat ik het al gebruik, zo al een jaar ongeveer.
Ik volg enkel mensen uit m'n vakgebied, die posten geen discussie, doch alleenstaande berichten. Informatie over tutorials, demonstraties, interessante artikelen, gratis materiaal, enzovoort.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eigenzinnig
Met dit soort idiote tienerstunts wil hij waarschijnlijk zijn jong kiesvee charmeren...
|
Ik betwijfel het. Recente cijfers tonen aan dat Belgen slechts 0,21% van de twitteraars representeren.
Link
Veel jonge mensen zijn er niet die het potentieel van twitter inzien. De mensen die maar een beetje zitten te updaten over hoe hun hond op het tapijt gescheten heeft, kan je negeren. Velen zeggen dat het hen ergert, halen het aan als een soort van bewijs dat de site rotslecht is, maar kijken dan niet verder of er mensen zijn die zeer specifiek iets kunnen leveren dat hen wel goed uitkomt. Zelfs mede-programmeurs en programmeur-studenten die ik ken kijken enkel naar die berichten en laten het hele concept dan vallen, onmiddellijk aannemend dat de hele site niets anders dan dat is.
Je kiest zelf wat twitter voor je doet. En alsjeblief, volg je feeds toch niet via de site zelf. Om de zoveel minuten eens langsgaan of op F5 drukken om te zien of er iets nieuws is, is breindodend.
Gebruik liever een gespecialiseerd programma
De mogelijkheden zijn er, er wordt gewoon niet achter gezocht na een initiële teleurstelling. Het idee dat je wat je twitter kan beheersen, de inhoud kan filteren naar wat jij wil zien, komt bij veel mensen gewoon niet op. Je moet het heft zelf in handen nemen, en je eigen omgeving aanmaken. Dat is perfect mogelijk met twitter, maar je moet je wel de moeite willen doen.