Los bericht bekijken
Oud 12 februari 2010, 20:17   #91
dirupo
Burger
 
dirupo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 september 2005
Locatie: Charleroi
Berichten: 156
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pølle Bekijk bericht
Leer lezen aub. Het gaat over de multiculturele maatschappij die de VS is. Ik verwijs enkel naar het feit dat de president ervan een zwarte is om te wijzen op die multiculturaliteit aldaar én op het feit dat het daar wel goed (beter) lukt. De prestaties van die president zijn daarin irrelevant.

Beeld je je maar eens een zwarte eerste minister in, in België. Dat lukt niet hoor. Vlaanderen is daar veel te racistisch voor.
Amerikaanse zwarten zijn dan ook echte amerikanen. Men kan ze zelfs al geen imigranten meer noemen. Amerikanen zijn trouwens een mengelmoes van allerlei rassen. Die ooit naar de nieuwe wereld zijn geemigreerd.
Onze nieuwe belgen zullen nooit echte belgen worden, en waarschijnlijk willen ze dat ook niet. Dat heeft niks te maken met racisme.
Hier gaat het om profiteren van een land maar er niet willen in investeren.
__________________
Vive la Belgique separé
dirupo is offline   Met citaat antwoorden