Los bericht bekijken
Oud 18 februari 2010, 11:03   #172
system
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 oktober 2006
Berichten: 40.545
Standaard

[quote=job;4604905]
Citaat:
Spijtig dat de Belgische regering -in tegenstelling tot de NLse- zelfs nooit gunstmaatregelen heeft getroffen die de Vlaamse bevolking ten goede zouden gekomen hebben.
U denkt toch niet dat de regeringen zich in die tijd daarmee bezig hielden. Op en al waren er liefdadigheidsinstellingen waar de hongerigen en armen konden aankloppen. En die waren meestal in katholieke handen.

Citaat:
De industrialisatie die NL kende, heeft Vlaanderen in die periode nooit gekend. Dit werd vooral niet gestimuleerd door de Belgische overheid.
Er was helemaal geen industrie in het Noorden. Net zoals in Vlaanderen. Vlaanderen had dan nog zijn 'weverijen' en zijn vlasindustrie. Beide gebieden waren vooral agrarisch. En de industrialisatie in beide gebieden kwam slechts zeer laat op gang, zowel in Nederland als in Vlaanderen.


Citaat:
België hield bewust hulp achter om 'het Germaanse element in België te verwijderen'.
Het 'Germaans element'. Wat is dat nu weer. U bent zeker weer eentje van 'Blut und Boden' zo te zien.


Citaat:
Dit beantwoordt aan één van de voorwaarden van het begrip 'eliminatie'
Pas maar op dat ge uzelf niet elimineert.

Laatst gewijzigd door system : 18 februari 2010 om 11:05.
system is offline   Met citaat antwoorden