Los bericht bekijken
Oud 26 februari 2010, 13:52   #1
Jantje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 11 augustus 2006
Berichten: 38.482
Standaard Jurgen Verstrepen en Margriet Hermans richten samen nieuwe partij op

Citaat:
Jurgen Verstrepen en Margriet Hermans richten samen nieuwe partij op


Uit wel ingelichte bron uit het entourage van deze politiekers en media-figuren kregen wij te horen dat Margriet Hermans en Jurgen Verstrepen al een paar maanden in het grootste geheim werken aan een nieuwe politieke partij.

De oprichting van de partij zou 18 maart aangekondigd worden en de naam van de partij zou zelfs al bekend zijn. V&H, zoals de partij zou gaan heten zou enerzijds de beginletters van hun naam bevatten zoals LDD ook de intitialen van zijn befaamde voorzitter weergeeft maar tevens staan voor “Vlaanderen & Helemaal Anders”.


Enfant terrible

Verstrepen, het enfant terrible van zijn partij LDD, kwam al regelmatig in aanvaring met zijn voorzitter Jean-Marie Dedecker door zijn uitgesproken meningen en open communicatie over deze meningen op zijn blog en andere online media. Ook Margriet Hermans is niet onbesproken in haar partij. Na de slechte resultaten van haar partij Open VLD werd ze zonder veel meer aan de kant gezet als Vlaams Parlementslid en Senator. Haar kritische houding tegenover de VRT en het mediagebeuren in het algemeen zouden hier aan de grondslag liggen.


Drastische voorstellen

Volgens onze bron zijn de twee het huidige politieke bestel van onverantwoordelijkheid, eeuwige compromissen en partijpolitiek meer dan beu en willen ze daar dringend iets aan veranderen. Ze zouden in het geheim toenadering gezocht hebben en blijkbaar zelfs succesvol met een aantal politici die bekend zijn om hun daadkracht en uitgesproken mening over een aantal belangrijke sociale thema’s. Zo vallen de namen al van Vincent Van Quickenborne en zelfs Marie-Rose Morel. Aan drastische voorstellen zal het de partij niet ontbreken. De privatisering van de VRT, de doorbreking van het cordon sanitaire, belasting op kapitaal en de hervorming van onze regering tot een daadkrachtig instrument zouden bijvoorbeeld al hoog staan op hun agenda.

Verstrepen en Hermans wensten niet te reageren op het moment van schrijven maar bevestigen wel dat zij een aankondiging zullen doen op 18 maart.
http://www.vandaag.be/binnenland/284...partij-op.html

Alsof het Vlaamse politieke landschap nog niet voldoende versnipperd is.
Nu gaan deze twee clowns nog een partij extra oprichten, zodat het nog gemakkelijker word voor de Franstaligen om Vlaanderen onder de duim te houden.

Laten we hopen dat ze NOOIT de kiesdrempel halen, want met die twee zijn we nog slechter af dan met Verhofstadt.

Laatst gewijzigd door Jantje : 26 februari 2010 om 13:52.
Jantje is offline   Met citaat antwoorden