Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Ernst Niessen
Het zou dus geen uitzondering mogen of moeten zijn. Alle radio- en televisiestations moeten overal in Nederland en Vlaanderen te beluisteren en te bekijken zijn. Op de kabel, op internet en via de ether.
|
Ik waardeer je zin voor humor.
Ik heb een radio aangesloten op de kabel van Telenet: werkt niet, Telenet kan me niet zeggen waarom of wat ik eraan kan doen. "
We begrijpen niet hoe het komt" (ze begrijpen uiteraard wél hoe ze hun factuur moeten sturen. Die komt ongestoord door. Loud and clear and big. Ook rappels voor betaalde facturen. "
Pardon, vergissing")
Via de ether wordt in Brussel bijna alles weggedrukt op FM door een aantal commmerciële zeveraars.
Op de middengolf krijg ik bijna enkel nog sport en "muziek" (popmuzak) op 927, het nieuws wordt met popmuzak gemixed: twee zinnetjes, een popmuzak, weer twee zinnetjes, weer een popmuzak. Gesproken woord zeer stilletjes, de popmuzak loeihard.
Weinig beter dan de commerciële rommel die de ganse FM hier stoort dus.
Ik ben verplicht overgestapt naar Klara. Bijna geen duidingsprogrammas meer .
Resultaat: ik luister vooral naar het ronken van mijn harde schijven, bij gebrek aan beter.
Enkel op internet kan ik de meeste stations beluisteren.
Overschakelen naar wifiradio? Dan zit ik zo boven de downloadlimiet.