Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim
Leer lezen. Ik zei dat die uitroeiing van de PKK op z'n Turks een genocide zal worden. Zeker aangezien de PKK nogal aanhang heeft bij de bevolking zelf.
Welke Koerd heeft ooit Turkije onderdrukt? De enigen die in Turkije onderdrukken, zijn extremistische Turkse racisten als jij.
Hoeveel geweld hebben Koerden al gebruikt hier?
Hoeveel geweld hebben Turken al gebruikt hier?
De statistieken wijzen toch wel lichtjes in het voordeel van de eersten hoor.
|
Het zijn wij die keer op keer de slachtoffer zijn geweeest, ook in Brussel waar huizen van Koerden al meermaals in brand zijn gestoken, net als de Koerdische, Armeense verenigingen en zelfs een winkel die Koerdische platen verkocht moest eraan geloven, en wat hebben Koerden hiertegen gedaan, ze hebben de mensen opgeroepen om koel te blijven en niet in te gaan op deze provocatie's. Koerden zullen nooit Turken aanvallen!