Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox
Ik beweer dat sommige mensen in werkelijkheid "crabpeople" zijn die zich nu in de aardkern aan het bewapenen zijn. Op 17 februari 2019 zullen ze ons aanvallen en uitroeien om de planeet zelf te kunnen overheersen. DIt kunt u allemaal lezen in mijn boek "the world below, crabpeople". Te koop als PDF voor "slechts" 39,99 dollar.
Moet dit onderzocht worden?
|
Het Crabber Centraal Comité (CCC) laat u hierbij weten het allesbehalve te waarderen dat u strikt geheime data zomaar op een - toegegeven, weinig bekend, maar toch - internet-forum te grabbel gooit.
U doet er dan ook goed aan op 17/02/2019 anoniem op te gaan in de tot bliksemsnelle uitroeiing gedoemde massa, zodat het CCC u niet als énige in leven houdt om eeuwig te worden gemarteld.
Uw ... x 39,99 $ zal u daarbij van generlei nut zijn.
Het ware dan ook niet onverstandig dat u het door u verzamelde bedrag voordien reeds op soupeert.