Los bericht bekijken
Oud 2 april 2010, 19:56   #642
quercus
Secretaris-Generaal VN
 
quercus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 maart 2009
Locatie: De Verenigde Nederlanden
Berichten: 43.421
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eberhard Leclerc Bekijk bericht
U wentelt zich hier weer in de van u bekende slachtoffer-rol. 'De Franstaligen hebben het gedaan, meneer!'
Misschien mag je van 60 % van de Belgische bevolking méér verwachten.


Ik stel droog vast dat de hand in eigen boezem moet:


De Vlaming tenminste heeft niet de ambitie (gehad) om van het Nederlands de cultuurtaal in Vlaanderen te maken.Niet de ambitie:
Om te zorgen dat het medialandschap in Brussel én de Rand een Nederlands karakter krijgt.
Om alle kinderen die in het Nederlands naar school willen gaan in Brussel op te vangen.
Om een agressief en zelfbewust cultuurbeleid te ontwikkelen waarin immigranten zich ook kunnen herkennen.
Om haar eigen hoofdstad te rekoloniseren met rijke Nederlandstaligen.
Om op strategische punten rond Brussel massaal speciale bouwvergunningen af te geven voor Nederlandstalige nationalisten (type NVA).
Om de te bouwen infrastructuur af te stemmen op de hervernederlandsing van Brussel eo.
Je hebt hier wel voor een flink stuk gelijk. Er zijn onder de Vlamingen nog té veel pipo's die, als het om taal gaat, blijven hangen in "Vlaams", wanneer ze het over het Nederlands moeten hebben. Een onverantwoord én onverantwoordelijk anti-"Ollander" vooroordeel is daar oorzaak van. We kunnen er op dit forum van getuigen.
__________________
Weet nu dan dat uw stem door niemand wordt aanhoord
Zolang gij stamelend bidt of bedelt bij de poort.
quercus is offline   Met citaat antwoorden