Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door speurneus
Als gans het financieel systeem onderuit wordt gehaald, gaan wij ontegensprekelijk naar een ander of nieuw systeem. Dit zal echter voor heel wat mensen gepaard gaan met heel wat ellende.
Maar wat is er mis om de val van dat eerste dominosteentje zo lang als mogelijk uit te stellen?
Ik vergelijk dat met een kankerpatient die, omdat hij bepaalde therapien ondergaat, zijn leven misschien met onbepaalde tijd verlengt.
|
Ik vergelijk het met een kankerpatiënt wiens operatie met onbepaalde tijd wordt uitgesteld: hoe langer de gezwellen kunnen woekeren, hoe moeilijker het herstel zal worden.
Laat de Griekse dominosteen vallen, en voor we het weten zitten we ook tot over onze oren in de ellende. Maar de ellende zal groter zijn als we ze maar wat laten aanmodderen. De schuldenlast neemt toe, en als het hek van de dam tegen de onvermijdelijk geworden hyperinflatie is, gaan we met zijn allen de dieperik in. Hoe eerder dat geschiedt, hoe korter de pijn zal zijn. En het biedt ons misschien kansen om het antidemocratische EU-apparaat te ontmantelen voordat het een militaire dictatuur annex politiestaat kan vestigen.